MWN Trade funkcjonuje aktywnie na rynku od 2004 roku. W początkowym okresie swej działalności zajmowała się importem części do maszyn przemysłowych i innych produktów z rynku japońskiego. Z czasem nawiązaliśmy współpracę z wieloma uznanymi producentami na rynku amerykańskim, koreańskim oraz europejskim, powiększając tym samym zakres świadczonych usług.

Dziś MWN Trade to dynamicznie rozwijająca się firma – importer części zamiennych z Japonii, Korei czy USA.

Wieloletnie doświadczenie w działalności handlowej na rynku jest gwarantem jakości oferowanych przez nas usług. Pomijając sieć pośredników i dystrybutorów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze warunki współpracy.

Realizując usługi dla klientów branży przemysłowej kierujemy się zasadą 5W:

  • właściwy produkt
  • właściwa ilość
  • właściwy czas
  • właściwa jakość
  • właściwe miejsce

O Nas

Misja:

Zarówno misją, jak i kluczowym celem MWN Trade jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów z branży przemysłowej, poprzez wysoką jakość i konkurencyjne ceny dostarczanych produktów, a także terminowość i szczegółową kontrolę realizowanych zamówień zgodnie z koncepcją just in time.

Wizja:

Wizją firmy jest stworzenie marki wiarygodnego i konkurencyjnego dostawcy zarówno produktów powszechnie oferowanych na rynku jak i tych trudno dostępnych.

Misja