Strefa klienta

MWN Trade funkcjonuje aktywnie na rynku od 2011 roku.W początkowym okresie swej działalności zajmowała się importem części do maszyn przemysłowych i innych produktów z rynku japońskiego. Z czasem nawiązaliśmy współpracę z wieloma uznanymi producentami na rynku amerykańskim, koreańskim oraz europejskim, powiększając tym samym zakres świadczonych usług.

Dziś MWN Trade to dynamicznie rozwijająca się firma – importer części zamiennych z Japonii, Korei czy USA.

Wieloletnie doświadczenie w działalności handlowej na rynku jest gwarantem jakości oferowanych przez nas usług. Pomijając sieć pośredników i dystrybutorów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze warunki współpracy.

 

Realizując usługi dla klientów branży przemysłowej kierujemy się zasadą 5W:

  • właściwy produkt
  • właściwa ilość
  • właściwy czas
  • właściwa jakość
  • właściwe miejsce

Misja

Zarówno misją, jak i kluczowym celem MWN Trade jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów z branży przemysłowej, poprzez wysoką jakość i konkurencyjne ceny dostarczanych produktów, a także terminowość i szczegółową kontrolę realizowanych zamówień zgodniez koncepcją just in time.

Wizja

Wizją firmy jest stworzenie marki wiarygodnego i konkurencyjnego dostawcy zarówno produktów powszechnie oferowanych na rynkujak i tych trudno dostępnych.

Firma MWN Trade dzięki licznym kontaktom z firmami z całego świata, w szczególności na rynku japońskim, koreańskim i amerykańskim, jak również poprzez szczegółowo określoną strategię działania i dużą aktywność na rynkach międzynarodowych potrafi szybko i sprawnie wyszukać nowych dostawców, przedstawić szczegółową ofertę handlową i skutecznie sfinalizować transakcję.

Specjalizujemy się w realizowaniu usług w relacji door to door, a więc obsłudze kompleksowej dla naszych klientów. Transport, cło i cała logistyka związana z zakupem produktu na rynku zagranicznym jest oczywiście po naszej stronie.

Import części zamiennych z Japonii, Korei, USA czy każdego innego państwa na świecie nie jest dla nas żadnym problemem!

Nasz zespół
liczy 8 osób

Jesteśmy na rynku
od 2011 roku

Zrealizowaliśmy
ok. 50 tys. projektów

Zużywamy ok. 5 km
folii stretch rocznie